Poznaj ciekawe gry

Witaj na stronie opisującej ciekawe gry przeglądarkowe, które mogą Cię zaciekawić i zapewnić wspaniałą rozrywkę przez długi czas i to w dodatku praktycznie za darmo. Przekonaj się, że gry w przeglądarce internetowej są źródłem wspaniałej zabawy i szansą na poznanie ludzi z całego świata.

Gladiatus

Walka dwóch postaci w grze GladiatusW świecie przeglądarkowej gry Gladiatus czeka na Ciebie wieczna chwała i trwałe miejsce na kartach historii pośród największych wojowników w dziejach. Aby dostąpić zaszczytów musisz jednak najpierw udowodnić że jesteś ich godzien.

Udowodnij swoją odwagę oraz męstwo. Sprostaj czekającym na Ciebie wyzwaniom, walcz na arenie z najpotężniejszymi spośród gladiatorów, nie miej litości dla swoich przeciwników. Krocz drogą zwycięstwa i spraw by Rzym Cię pokochał. Podczas rozgrywki większość czasu spędzisz na doskonaleniu swojej postaci, zdobywaniu coraz lepszego ekwipunku i toczeniu kolejnych pojedynków z coraz mocniejszymi przeciwnikami.

Oczywiście zanim będziesz mógł stanąć do walki z najsilniejszymi przeciwnikami będziesz musiał nabrać wprawy podczas pojedynków z dziką zwierzyną której jednak nie wolno Ci lekceważyć niż wielu przed Tobą zakończyło już swój żywot w Mrocznym Lasie będącym areną Twoich pierwszych pojedynków.

Jak na prawdziwego gladiatora przystało swoje umiejętności będziesz mógł także konfrontować z innymi wojownikami którym marzy się wieczna chwała. Wraz w kolejnymi wygranymi będziemy zyskiwać nie tylko sławę ale również możliwość walki z coraz lepszymi przeciwnikami. Dzięki wygrywanym pojedynkom zdobywać będziemy przedmioty a także doświadczenie sprawiające że nasz bohater będzie się stawał coraz silniejszy. W grze dostępnych jest wiele rodzajów ekwipunku począwszy od wielu typów broni poprzez różnorakie zbroje aż po pierścienie mające magiczne właściwości.

Doświadczenie możemy też zdobywać wykonując zadania które dodatkowo sprawiają że niektóre bóstwa będą nam bardziej przychylne i obdarzą nas dodatkowymi łaskami mogący stanowić w walce sporą pomoc.