Poznaj ciekawe gry

Witaj na stronie opisującej ciekawe gry przeglądarkowe, które mogą Cię zaciekawić i zapewnić wspaniałą rozrywkę przez długi czas i to w dodatku praktycznie za darmo. Przekonaj się, że gry w przeglądarce internetowej są źródłem wspaniałej zabawy i szansą na poznanie ludzi z całego świata.

The Crims

The Crims - wygląd interfejsuThe Crims to dość specyficzna gra. Wcielamy się w niej w gangstera, który pnie się stopniowo po szczeblach przestępczej kariery. Możliwości osiągania coraz wyższej pozycji w gansterskiej hierarchii jest wiele. Najprostszym z nich są napady. Początkowo dają nam one niezbyt wiele korzyści jednak z czasem gdy zaczniemy napadać np. na banki szybko docenimy korzyści z tego płynące. Oczywiście udane napady wiążą się z odpowiednią nagrodą, są nią respekt oraz pieniądze. Należy jednak pamiętać o tym, że jeśli spróbujemy wybrać zbyt wymagający cel napadów to prawie na pewno zostaniemy złapani przez policję.

W grze The Crims możemy też założyć własny (oczywiście nielegalny) biznes. W tym celu mamy możliwość kupowania domów publicznych, nocnych klubów a nawet fabryki narkotyków. Możemy też napadać na innych graczy, jednak w tym wypadku należy dobrze wybierać cel ataku gdyż niepowodzenie kończy się na wizycie w szpitalu. Do większości czynności jakie nasza postać może wykonać w grze potrzebny jest odpowiedni poziom energii. Uzupełnić ją możemy kupując narkotyki dostępne w prowadzonych przez innych graczy klubach nocnych. Z możliwości tej należy jednak korzystać z umiarem gdyż przedawkowanie narkotyków ma dość nieprzyjemne skutki.

Już na początku gry warto rozważyć dołączenie do gangu. Daje on możliwość uczestniczenia w bardziej wymagających ale jednocześnie dających znacznie większe zyski napadach a dodatkowo zapewnia nam ochronę co w świecie tej gry może się okazać bardzo przydatne. Warto też zwrócić uwagę na to, że The Crims to jedna z nielicznych gier przeglądarkowych, dających nam możliwość walki o nagrody finansowe. Najlepsi gracze są nagradzani na koniec każdej rundy trwającej około 2 miesiące.