Poznaj ciekawe gry

Witaj na stronie opisującej ciekawe gry przeglądarkowe, które mogą Cię zaciekawić i zapewnić wspaniałą rozrywkę przez długi czas i to w dodatku praktycznie za darmo. Przekonaj się, że gry w przeglądarce internetowej są źródłem wspaniałej zabawy i szansą na poznanie ludzi z całego świata.

WildGuns

Osada w grze WildGunsPiasek prerii pogrzebał już wielu śmiałków pragnących podbić ten niegościnny teren a jedyny ślad jaki po nich pozostał to resztki kości. Jednak już sam widok krążących nad okolicą sępów jest wystarczająco złowieszczy aby skutecznie zniechęcić do zapuszczania się w tą okolicę.

Możesz jednak udowodnić, że jesteś prawdziwym zdobywcą któremu nawet w takich warunkach uda się stworzyć osadę, która z czasem rozkwitnie. Na samym początku rozgrywki musisz zdecydować jaką nację będziesz reprezentował. Twórcy gry dają do wyboru Kowbojów, Meksykanów oraz Indian i warto zdawać sobie sprawę z tego że każda z dostępnych nacji posiada nieco inne cechy i zalety.

Następnie musisz założyć swoją pierwszą osadę i zająć się jej rozwojem. Jeśli jednak Twoja niewielka osada ma się przeistoczyć w spore miasto konieczne będą surowce niezbędne do budowy poszczególnych budynków a także późniejszego rekrutowania oddziałów zapewniających Ci ochronę a także dających możliwość podbijania okolicznych terenów.